Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diamond Jewelry TextDiamond Jewelry TextDiamond Jewelry TextDiamond Jewelry TextDiamond Jewelry TextDiamond Jewelry TextDiamond Jewelry TextDiamond Jewelry TextDiamond Jewelry TextDiamond Jewelry TextDiamond Jewelry TextDiamond Jewelry Text

2.7.2006

Dnes jsem velmi unavený. Panička mě vzala na malý tenisový turnaj, čím mi udělala obrovskou radost. Měl jsem hrozně práce, protože jsem musel celou dobu uklízet  tenisáky z kurtu (a že jich tam bylo a pořád přibývaly), takže jsem byl dosazen do funkce sběrače a dělal jsem to opravdu zodpovědně a nepřetržitě. Občas se mi podařilo i zkazit hru, když jsem jim omylem ukradl tenisák i za letu. Miluju tenis!

9.7.2006

Tento způsob léta se nám zdá poněkud nešťastným. Buď je strašné vedro-a proto jsem zalezlý doma nebo na zahradě ve stínu, nebo leje-a jsem opět zalezlý doma. Takže chodím na procházky až navečer. Z toho důvodu teď flákám i agility, protože tréninky jsou v té nejhorší denní době okolo poledne, a to ani já, ani panička nebudeme riskovat úpal a taky nechceme poslouchat, že jsem chudák chlupatý pes.

15.7.2006

Panička s páníčkem tráví víkend na jazzovém festivalu. Kupodivu, mě tam pustit nechtěli, přitom jsem "osobou" nejpovolanější :) Já bych jim tam ukázal, jak vypadá pořádnej JAZZ! :)

22.7.2006

Dnes jsem v úmorném vedru vyběhal svého prvního CAJCe na výstavě v M. Boleslavi. Museli mě nadopovat piškotky, abych byl ochotný něco v tomhle pařáku předvést. Stejně jsem se na ně naštval a na parkovišti jsem zalezl pod auto a kdyby mě nevyšťourali, tak jsem tam ještě teď.

26.7.2006

Strávil jsem s páníky pár dní kempováním. Bylo to bezva, chrápal jsem jim ve stanu, chodil s nima na pivo, k vodě a na výlety do lesa a bavil půlku kempu šaškováním.

2.8.2006

Dneska jsme byli skoro 4 hodiny cvičit agility. Bylo super počasí. Ač výpadek v tréninku je znát, nadšení neopadá :) Lítám tak, že mi panička občas nestačí. Jen kdyby mě ten Murphy pořád nechtěl sežrat :(( Ale mám nového kámoše, kterého mohu válcovat - bílého foxe Scottyho.

8.8.2006

Tak jsme byli zkontrolovat malou Chelsea (Idea Black Petrs) - naší budoucí kámošku na řádění (až trošku vyroste). Panička i já jsme z ní nadšení, je to taková moje zmenšenina :)) Na návštěvě jsem řádil jak černá ruka. Doufám, že mě příště zas pozvou! :)

PS: k narozeninám si přeju velké latexové prase!

20.8.2006

Víkend jsme strávili v Bratislavě po výstavách. V sobotu jsem dostal pěkný posudek, ale za méně výrazné pálení jsem si odnesl jen VD. A ačkoliv neděle ráno byla plná naschválů a nervů, výstavu jsme stihli a dokonce jsem dostal krásný posudek a Cajc.

3.9.2006

Výstava se vydařila, ačkoliv jsem nebyl výstavně naladěn, protože cesta byla dlouhá a únavná, trochu jsem zlobil a jednou se dokonce šprajcnul, od pana rozhodčího jsem dostal Cajc. Toto byla moje poslední výstava ve třídě mladých, protože za pár dní mi bude 18 měsíců.

15.10.2006

Panička má skvělé nápady. Přihlásila mně totiž na tréninkové coursingové běhy, jelikož máme známé chrtaře a také usoudila, že tu přebytečnou energii prostě někde vybít musím, protože se chovám jako torpédo a mám pořád potřebu běhat (mimochodem běhám i u jídla, neumím jíst v klidu..). Myslím, že by se mi to mohlo líbit, ale nechám se překvapit, jestli se ve mně ozve "volání divočiny" a probudí se aspoň trochu toho loveckého pudu...Ale myslím, že to v sobě lehce zlomím!! Budu informovat!

29.10.2006

Tak mám za sebou závodní premiéru. Byli jsme na tréninku coursingu na Jemčině, v zámeckém parku. Panička mě musela otestovat, jestli budu mít chuť honit návnadu, a po zkušebním krátkém  běhu to bylo jasné. Mám zkrátka běh v krvi, tak je škoda toho nevyužít. Svůj první běh dlouhý bezmála 700 metrů jsem zvládl na jedničku. A navíc jsem tam potkali našeho kamaráda Sečma. Vše mám zdokumentované na videu, bohužel fotku mám jen z cíle, když jsem tu střapatou potvoru konečně zakousl.

1.11.2006

Na tomto odkazu můžete vidět, jak mi to běhá...:)

http://www.agility-tabor.wz.cz/podanakc.htm

19.11.2006

V neděli jsme se zúčastnili speciální výstavy v Praze. Od pana rozhodčího Studeníka  jsem dostal známku Výborný 3. Byla tam ale hrozná kosa, takže jsme z toho všichni nastydlí ještě teď...:(

24.11.2006

Panička se rozhodla proniknout do tajů těchto stránek a podařilo se jí vložit video z výstavy..! Lepší bohužel zatím nemáme, musím se polepšit,.

V kruhu

7.12.2006

Velmi smutná zpráva. Dino nás v tento den opustil ve věku nedožitých 15 let. Nikdy na něj nezapomeneme...!

*23.1.1992 - + 7.12.2006